چت آنلاین
امروز چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
معرفی شرکت

 

 
این شرکت افتخار دارد با سابقه ای که در حوزه بازرگانی داشت با ارتقا فعالیت خود به خارج از مرز کشورهای ایران به یکی از با سابقه ترین شرکت ها در این زمینه فعالیت کند ، هسته اولیه شرکت در سال 1378 پایه گذاری گردید ، ابتدا امر با تمرکز به حوزه بازرگانی ، صادرات و واردات فعالیت خود را پایه گذاری کردیم ، در ادامه با توجه به جذب متخصصین در تیم خود سعی در ایجاد راه های جدید برای توسعه روابط بازرگانی قدم برداشتیم که این کشف راه های جدید همراه بود با ایجاد شاخه جدید و تخصصی در حوزه بازرگانی و شناسایی فرصت های پیش رو در حوزه تجهیزات پزشکی که هم اکنون هم این فعالیت ادامه دارد .
تمرکز بر روی این بازار با قدم های حساب شده در جهت بهبود تجهیزات مورد نیاز بخش پزشکی باعث شد که این شرکت به یکی از پر سابقه ترین و خوشنام ترین شرکت این حوزه بدل شود.
در راستای ارتقا فعالیت ها توانستیم در سال  1385 با هلدینگ چند ملیتی «آلما گروپ امارات» به صورت مستقیم همکاری داشته باشیم و گسترش فعالیت خود را به کشورهای چین و قطر گسترش دهیم.
هم اکنون این شرکت با تمرکز بر روی کشور عمان به عنوان هسته و دفتر مرکزی در جهت پیشبرد سیاست های بازرگانی-اقتصادی و توسعه روابط صادرات و واردات ایجاد پایگاه نموده است و سعی دارد از پتانسیل های کشور ایران و عمان استفاده نماید. 
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شركت بازرگاني الشاطئ الجميل العالمية می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح