چت آنلاین
امروز شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰
مشاوره سرمايه گذاري در كشور عمان
با توجه به سابقه فعالیت گروه شرکت های IBB  در کشورهای حوزه خلیج فارس و به طور تخصصی کشور عمان ، این گروه جهت معرفی فرصت ها و پتانسیل های سرمایه گذاری خارجی همواره صاحب نظر و پیشرو بوده است.
فعالیت های سرمایه گذاری خارجی در عمان همواره در گرو قوانین تعیین شده از سوی سلطنت عمان پایه ریزی و سیاست گذاری شده است ، که هر ساله با توجه به شرایط بین اللملی ، اوضاع اقتصادی جهانی ، قیمت نفت ، سرانه جمعیت و دیگر شاخص های بازار سرمایه تعیین و تبیین میشود.
در حالت کلی این کشور سلطنت نشین با نگاهی بیم اللملی و با توجه به سیاست های داخلی و بومی شرایط مناسب با میزان بازدهی بالا را برای خارجیان مقیم این کشور در پروژهای سرمایه گذاری فراهم میکند ، در این حال استقبال از این فرصت ها برای تمامی ملیت ها همواره با شور و اشتیاق همراه است.
در این میان شرکت IBB  با تکیه بر تجربه چهارده ساله خود در این کشور جهت شناسایی فرصت های سرمایه گذاری و تعامل با ارکان سیاست گذار دولت پیشرو بوده است و سعی در ارائه بهترین فرصت ها جهت سرمایه گذاری ایرانیان عزیز میباشد.
سرمایه گذاران عزیز میتوانند با تیکه بر تجربه و دانش ما توانایی و تجربه خود بهترین انتخاب را انجام داده و از فرصت های یش رو استفاده نمایند. با ما در تماس باشید.
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شركت بازرگاني الشاطئ الجميل العالمية می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح