چت آنلاین
امروز دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
اجاره انواع خودرو

 

اگر شما به مناطق و جاذبه های گردشگری عمان آشنایی دارید و قبل از سفر مقدمات یک تور کامل عمان گردی را مد نظر داشته باشید و در عین حال میخواهید کمترین هزینه را داشته باشید میتوانید از دیگر خدمات این گروه شامل اجاره خودرو بهره مند شوید.
این شرکت با دارا بودن حدود 40 دستگاه خودرو اعم از کلیه خودروهای جدید و به روز دنیا و مهیا نمودن انواع آن با میزان بودجه شما میتواند یک مسافرت اقتصادی را رقم بزند.
قوانین راهنمایی و رانندگی در تمامی کشورهای دنیا به جز  چند کشور خاص تقریبا یک شکل و یکسان بوده ، کشور عمان هم از این قاعده مستثنی نیست و شما با داشتن ترجمه گواهینامه رانندگی خود و یا دارا بودن گواهینامه رانندگی بین اللملی میتوانید به راحتی و بدون هیچ مشکلی در عمان رانندگی کنید. مجهز بودن اتومبیل های این شرکت به مسیر یاب های دقیق تامین کننده قسمتی از لذت رانندگی در سفر به عمان میباشد ضمن اینکه مکان های دیدنی و تفریحی عمان توسط پرسنل این شرکت قبل رانندگی و عزمیت به مسیر ها به شما مشتریان عزیز ارائه میشود.
شما میتوانید قبل از عزیمت به عمان با کارشناسان فارسی زبان ما در تماس باشید و از لحظه ورود به کشور عمان از خدمات اجاره ماشین بهره مند شوید و سفر خاطر انگیزی را برای خود و
خانواده رقم بزنید ، با ما در تماس باشید.
 
مدارک لازم:
1- دارا بودن گواهینامه بین اللملی رانندگی یا ترجمه گواهینامه رانندگی ایران
2- کپی پاسپورت
3- کپی ویزا
4- پرداخت مبلغ ضمانت به دفتر شرکت
لازم به ذکر است مبلغی که بابت ضمانت به دفتر شرکت پرداخت میکنید صرفا جهت ضمانت بوده و پس از مدت 14 روز کاری از زمان پایان قرارداد به نرخ روز در دفتر شرکت به شما پرداخت میگردد و اگر  هم در عمان حضور ندارید به حساب شما در ایران معادل ریالی آن واریز میگردد البته با تو جه به نوع خودرو میزان وجه ضمانت قابل تغییر و همچنین دارای تخفیف بسیار عالی برای ایرانیان عزیز میباشد
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شركت بازرگاني الشاطئ الجميل العالمية می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح